TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #9 – pierwszy tydzień listopada

TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #9 – pierwszy tydzień listopada

Wracamy z Waszym ulubionym cyklem, w którym redakcja Wirtualnego Centrum Treningowego przedstawi Wam subiektywny ranking najciekawszych materiałów z polskiego YouTube’a. Co dobrego przyniósł nam pierwszy tydzień listopada? Sprawdźcie!

 

KONKRETNE KOPYTA TO PODSTAWA

Przyjęło się, że trening nóg to najbardziej nielubiana część treningowej rutyny. Jednak każdy ćwiczący powinien zdawać sobie sprawę, że mięśnie nóg to fundament, bez którego nie zbudujemy estetycznej i silnej sylwetki. Kolejny odcinek cyklu Od zera do streetworkouter’a to autorski zestaw ćwiczeń na nogi obejmujący aż tysiąc powtórzeń. Dasz radę? :)

Fanpage: 6PAK .TV
Kanał Youtube: 6PAK.TV

ODCHUDZANIE – ZRÓB TO DOBRZE…

Trzecia część wykładu Akopa Szostaka na temat prawidłowej redukcji. Polecamy obejrzenie wszystkich trzech części, ponieważ jest to naprawdę solidna porcja wiedzy. Nie popełniaj powszechnych błędów i zrzuć zbędne kilogramy bez szkody dla zdrowia!

Fanpage: Akop Szostak
Kanał Youtube: Akop i Sylwia Szostak

 

…NO CHYBA  ŻE ROBISZ MASĘ 

Daniel, prowadzący kanału Alsquad, to stały gość na naszej liście TOP 5. Nic na to nie poradzimy, ten facet wie, co robi :) Tym razem omawia podstawy diety na masę. Jeśli chcesz budować mięśnie, ale nie wiesz, jak się za to zabrać, koniecznie zobacz ten materiał!

Facebook: Daniel Ortega
Kanał YouTube: Alsquad

 

CO INTERESUJE WIDZÓW FIT-KANAŁÓW?

Krótki komentarz Szelina5000 na temat tego, na co tak naprawdę zwracają uwagę jego widzowie. O czym zatem jest ten film? O tolerancji, fryzjerstwie, genetyce… aha, Szelin opowiada też, dlaczego trenuje w domu :) Warto obejrzeć i pomyśleć, czy odpowiednio podchodzimy do wysiłków naszych ulubionych YouTuberów, a czasami podarować sobie zbędne komentarze.

Facebook: Szelin5000
Kanał Youtube: Szelin5000

CIEMNA STRONA KULTURYSTYKI – INSULINA

Chcesz wiedzieć, jak wygląda świat profesjonalnych kulturystów? Do niedawna o wielu zagadnieniach nie mówiło się głośno, pozostawały one w strefie tabu. Coraz częściej owo tabu jest jednak przełamywane. Nikogo nie powinien dziwić już fakt, że profesjonalna kulturystyka opiera się na dopingu. Ekip KFD przygotowała materiał o insulinie, czyli środku, który zmienił kulturystykę.

Facebook: KFD.PL
Kanał YouTube: KFD.PL

 


Poprzednie zestawienia:

cwTOP 5 polskiego fitness YouTube’a #8 – czwarty tydzień października

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #7 – trzeci tydzień października

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #6 – pierwszy tydzień października

Top 5 polskiego fitness youtubea #5 – trzeci tydzień marca

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #4 – drugi tydzień marca

Redakcja
Wirtualne Centrum Treningowe to miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazują zebrani przez nas eksperci - licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci.

Komentarze facebook

Dodano: 07.11.2016
SportLife