Top 5 polskiego fitness YouTube’a #7 – trzeci tydzień października

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #7 – trzeci tydzień października

Wracamy z Waszym ulubionym cyklem, w którym redakcja Wirtualnego Centrum Treningowego przedstawi Wam subiektywny ranking najciekawszych materiałów z polskiego YouTube’a. Co dobrego przyniósł nam trzeci tydzień października? Sprawdźcie!

 

SZEŚCIOPAK ZE STALI W 15 MINUT?!

Cykl Od zera do streetworkout’era to istna kopalnia praktycznych informacji dla wszystkich, którzy interesują się uliczną odmianą kalisteniki. Tym razem ekipa 6PAK.tv przedstawia naprawdę zabójczy zestaw ćwiczeń na brzuch, dzięki którym zbudujesz konkretny ABS w 15 minut codziennego treningu! Wielki plus za kilka wersji każdego ćwiczenia – wyzwanie znajdą dla siebie zarówno początkujący, jak i prawdziwi wymiatacze. Gwarantujemy, że z pewnością nie znaliście wszystkich zamieszczonych w tym materiale ćwiczeń na brzuch :)

 

POZNAJ HISTORIĘ PEWNEGO PRZYSIADU…

Kolejny ciekawy materiał od Typowego Fitnessiaka, w którym Kuba przedstawia swoją drogę do idealnego przysiadu. Zaznaczmy, że nie była to droga łatwa, a raczej dość kręta, na której zdarzały się potknięcia i upadki. Przekonaj się, że nagrywanie swoich treningów pozwoli Ci w dopracowaniu techniki (która, choć często nam samym wydaje się idealna, wcale taka nie jest). A o tym, jak istotna jest dokładność w wykonywaniu każdego ćwiczenia, już przecież pisaliśmy (Rola odpowiedniej techniki podczas treningu).

 

TEN TRENING TO KONIEC TWOICH WYMÓWEK

Jak pisze sam autor materiału z kanału Alsquad, mamy tutaj do czynienia z szybkim, intensywnym i efektywnym treningiem całego ciała. Czy to wszystkie jego zalety? Absolutnie nie! Mamy do czynienia z ćwiczeniami, do którym potrzebujesz minimum (przez duże M) sprzętu i miejsca. Fantastyczna sprawa, polecamy! A jeśli chcesz ćwiczyć w domu i szukasz planów treningowych, zajrzyj do naszego darmowego e-booka o domowym treningu! Znajdziesz go tutaj: TRENUJ W DOMU – DARMOWY E-BOOK.

 

POPROSZĘ GWARANCJĘ NA EFEKTY TRENINGOWE!

Wszyscy lubimy proste odpowiedzi. A jeszcze bardziej proste odpowiedzi na pozornie skomplikowane pytania, które często sobie zadajemy. W kolejnym materiale kanału TrenerTV dowiecie się, jak zapewnić sobie gwarancję efektów naszych treningowych wysiłków. A przecież każdemu z nas właśnie o to chodzi, prawda? :)

 

JAK ODŻYWIA SIĘ FITNESSOWY SZERYF INTERNETU?

Patryk2703 to osoba, której nie trzeba przedstawiać entuzjastom tematyki treningowej i suplementacyjnej, ponieważ wytoczył on prawdziwe działa przeciwko sterydom oraz innym szkodliwym substancjom wspomagającym budowanie sylwetki. Dzięki serii foodbook możecie zajrzeć Patrykowi do garnka, by sprawdzić, jak odżywia się naturalny kulturysta robiący masę :)


Beautiful girl eating fresh watermelonPoprzednie zestawienia:

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #6 – pierwszy tydzień października

Top 5 polskiego fitness youtubea #5 – trzeci tydzień marca

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #4 – drugi tydzień marca

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #3 – pierwszy tydzień marca

Najciekawsze materiały z polskiego fitness YouTube #2 – czwarty tydzień lutego

 

Redakcja
Wirtualne Centrum Treningowe to miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazują zebrani przez nas eksperci - licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci.

Komentarze facebook

Dodano: 24.10.2016
SportLife