Top 5 polskiego fitness YouTube’a #6 – pierwszy tydzień października

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #6 – pierwszy tydzień października

Wracamy z Waszym ulubionym cyklem, w którym redakcja Wirtualnego Centrum Treningowego przedstawi Wam subiektywny ranking najciekawszych materiałów z polskiego YouTube’a. Co dobrego przyniósł nam pierwszy tydzień października? Sprawdźcie!

 

MIEJSCE 5

Wyciskanie stojąc bez tajemnic

Walczysz o rozbudowanie barków? Koniecznie obejrzyj! Poprawna technika i najczęstsze błędy przy wyciskaniu stojąc. Konkretnie i rzetelnie – podobnie jak inne produkcje TrenerTV :)

 

MIEJSCE 4

Kulturystyka bez tabu

Pogadanka o syntholu, czyli oleistej substancji, którą wbijają w mięśnie ludzie wolący chodzić na skróty :) A czy taka praktyka jest zachowaniem odpowiedzialnym? Na to musicie odpowiedzieć sobie sami! Ale najpierw sprawdźcie materiał o mrocznej stronie sportu.

Aha, zdecydowany plus za scenografię i muzykę. Robią konkretny klimat!

 

MIEJSCE 3

Zajrzyj do torby Typowego Fitnessiaka

Kuba z Youtube’a pokazuje, co zabiera ze sobą na każdy trening. Bardzo ciekawy materiał, który pozostawia nas z fundamentalnym pytaniem. Czy Ty zmieściłbyś/zmieściłabyś tyle rzeczy do swojej torby treningowej? 😀

 

MIEJSCE 2

Budujemy domową siłownię!

Jaki sprzęt konieczny jest do tego, aby trenować w domu? Wbrew pozorom nie ma go zbyt wiele. Najważniejsze są przecież chęci i motywacja :) Jeżeli chcesz ćwiczyć w domu i szukasz planów treningowych, zajrzyj do naszego darmowego e-booka o domowym treningu! Znajdziesz go tutaj: TRENUJ W DOMU – DARMOWY E-BOOK.

 

MIEJSCE 1

Czy ten koks ma małego?!

Chłopaki z Agresywna Masa TV nie zwalniają tempa! Tym razem przygotowali krótką i przezabawną fabułę na temat stereotypów, jakie dotykają chłopaków potocznie nazywanych koksami 😀 Polecamy! I obejrzyjcie do końca 😀

 

 

Doing crunches during a gym class

 


Beautiful girl eating fresh watermelonPoprzednie zestawienia:

Top 5 polskiego fitness youtubea #5 – trzeci tydzień marca

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #4 – drugi tydzień marca

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #3 – pierwszy tydzień marca

Najciekawsze materiały z polskiego fitness YouTube #2 – czwarty tydzień lutego

Najciekawsze materiały z polskiego fitness YouTube #1 – trzeci tydzień lutego

Redakcja
Wirtualne Centrum Treningowe to miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazują zebrani przez nas eksperci - licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci.

Komentarze facebook

Dodano: 07.10.2016
SportLife