Top 5 polskiego fitness YouTube’a #4 – drugi tydzień marca

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #4 – drugi tydzień marca

Redakcja Wirtualnego Centrum Treningowego w każdy poniedziałek przedstawi Wam subiektywny ranking najciekawszych materiałów z polskiego YouTube’a. Co dobrego przyniósł nam drugi tydzień marca? Sprawdźcie!

 

MIEJSCE 5

Fit Festival raz jeszcze

Kolejne ciekawe ujęcia z wydarzenia, którym żyło całe fitnessowe środowisko! Dajcie się zaprosić na rajd po festiwalowych stanowiskach z ekipą 6PAK!

 

MIEJSCE 4

Martwy ciąg, dziewczyno!

Dźwigaj dziewczyno zdradza tajniki poprawnej techniki klasycznego martwego ciągu. Warto obejrzeć ten materiał i wyciągnąć wnioski, ponieważ poprawne wykonanie omawianego ćwiczenia wymaga sporej dawki wiedzy oraz umiejętności. Koniecznie sprawdź, czy nie popełniasz jednego z opisanych tutaj błędów!

MIEJSCE 3

Gdzie Ci faceci?

Faceci o facetach. Jak wygląda współczesny mężczyzna? Czy faceci stają się zniewieściali? Sprawdźcie, co nie godzi się PRAWDZIWEMU mężczyźnie! Spora dawka dobrego humoru i celnych spostrzeżeń gwarantowana. Chłopaki z Agresywnej masy nie zawodzą :)

MIEJSCE 2

Burgery w stylu paleo

Burgery bez pieczywa? Sami byśmy na to nie wpadli! Przepis już wypróbowany, dlatego z całego serca polecamy! Jadło się może trochę niewygodnie, ale warto było się pobrudzić :) Wyszło smacznie, zdrowo i bez glutenu.

MIEJSCE 1

Najpierw masa, później masa!

Trener Mariusz Mróz przygotował materiał dla początkujących adeptów budowania masy mięśniowej. Jeśli jesteś nowicjuszem w temacie bodybuildingu, sprawdź jak zabrać się za robienie masy w zależności od typu Twojej sylwetki :)

FTPP

Young beautiful sexy boxer woman with red boxing bandage on hands. punching bag. the background wall of brick

Mogą zainteresować Cię także:

Najciekawsze materiały z polskiego fitness YouTube #1 – trzeci tydzień lutego

Najciekawsze materiały z polskiego fitness YouTube #2 – czwarty tydzień lutego

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #3 – pierwszy tydzień marca

Filmoteka żywieniowa – 6 produkcji, które musisz zobaczyć!

Dlaczego cukier uzależnia?

Redakcja
Wirtualne Centrum Treningowe to miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazują zebrani przez nas eksperci - licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci.

Komentarze facebook

Dodano: 16.03.2016
SportLife