TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #11 – trzeci tydzień listopada

TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #11 – trzeci tydzień listopada

W każdy poniedziałek redakcja Wirtualnego Centrum Treningowego przedstawi Wam subiektywny ranking najciekawszych materiałów z polskiego fitness YouTube’a. Co dobrego przyniósł nam trzeci tydzień listopada? 

 

NAJLEPSZY TRENING DLA NATURALA? 

Poznaj tajniki treningu PUSH-PULL i dowiedz się, dlaczego jest tak fantastyczny. Karol z Da Costa TV przedstawia sprawę bardzo konkretnie, a przede wszystkim niezwykle ciekawie. Jeżeli po tym materiale poczujesz niedosyt, sprawdź przykładowe plany treningowe PUSH-PULL-LEGS z naszego darmowego e-booka o treningu w domu (Trenuj w domu).

Facebook: Da Costa TV
Kanał YouTube: Da Costa TV

 

KETTLE NA ODCHUDZANIE

Nasze zestawienie ostatnimi czasy zdominowali panowie. Dla przeciwwagi przedstawiamy materiał PowerWorkoutTV, w którym dwie urocze instruktorki pokażą trening naprawdę podnoszący ciśnienie :) Z odważnikami kettlebell. Na odchudzanie!

Kanał YouTube: PowerWorkoutTV

 

TO NIE ZADZIAŁA, KOLEGO – O SUPLEMENTACH

Szelin5000 omawia suplementy, które dają pozytywny efekt oraz te, które absolutnie nie zadziałają. Nie daj się złapać na dynamiczne reklamy, nie wyrzucaj kasy w błoto. Ważny materiał, zobaczcie też drugą część!

Facebook: Szelin5000
Kanał Youtube: Szelin5000

 

WIELKA KLATA BEZ CIĘŻARÓW

Bardzo ciekawy trening na mięśnie klatki piersiowej autorstwa Daniela Ortegi. Bez ciężarów! Pokazana na materiale sekwencja ćwiczeń może stanowić ciekawą alternatywę dla tych, którzy nie trenują na siłowni.

Facebook: Daniel Ortega
Kanał YouTube: Alsquad

 

ZADBAJ O WĄTROBĘ

Dowiedz się, jak zadbać o jeden z najważniejszych organów w Twoim ciele. Wątroba – wsparcie, regeneracja, profilaktyka – te rzeczy musisz wiedzieć!

Facebook: KFD.PL
Kanał YouTube: KFD.PL


Poprzednie zestawienia:

cw

TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #10 – drugi tydzień listopada

TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #9 – pierwszy tydzień listopada

TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #8 – czwarty tydzień października

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #7 – trzeci tydzień października

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #6 – pierwszy tydzień października

Redakcja
Wirtualne Centrum Treningowe to miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazują zebrani przez nas eksperci - licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci.

Komentarze facebook

Dodano: 21.11.2016
SportLife