TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #10 – drugi tydzień listopada

TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #10 – drugi tydzień listopada

W każdy poniedziałek redakcja Wirtualnego Centrum Treningowego przedstawi Wam subiektywny ranking najciekawszych materiałów z polskiego fitness YouTube’a. Co dobrego przyniósł nam drugi tydzień listopada? Tym razem zestawienie wybitnie treningowe :)

 

TRENING ABS-u W PIĘCIU ODSŁONACH

Tak brzucha jeszcze nie trenowałeś! Seba Kot przedstawia swoje TOP 5 ćwiczeń na brzuch i zapewniamy – niejednokrotnie się zdziwisz :) Brzuszków tam nie ma!

Facebook: KFD
Kanał YouTube: KFD

 

BICEPS JAK MARZENIE

Pełen trening na bicepsy z wykorzystaniem samego gryfu! Daniel Ortega pomoże Ci napompować rękawy koszuli! Wielki plus za podkład muzyczny – w takich klimatach bardzo lubimy się pocić :)

Facebook: Daniel Ortega
Kanał YouTube: Alsquad

MARTWY CIĄG od A do Z

Trenerzy z TrenerTV kompleksowo omawiają zagadnienie martwego ciągu przedstawiając wszystko, co powinna wiedzieć osoba początkująca. Tradycyjnie już bardzo rzetelny materiał. Zarówno pod względem merytorycznym, jak i realizacyjnym. Gościnnie Kuba z YouTube’a. Polecamy!

Facebook: TrenerTV
Kanał YouTube: TrenerTV

 

TRENING CAŁEGO CIAŁA DLA KAŻDEGO

Full Body Workout nie jest dla Ciebie? Przemyśl to jeszcze raz. W poniższym materiale znajdziesz sporo niezwykle cennych wskazówek dotyczących tej metody treningowej. Charakterystyka FBW, badania, proponowany trening – zobacz koniecznie!

Facebook: Da Costa TV
Kanał YouTube: Da Costa TV

NIGDY NIE ZAPOMINAJ O ROZGRZEWCE!

Katarzyna Dziurska z kanału Odchudzanie bez kitów pokazuje rozgrzewkę statyczną i dynamiczną, które fantastycznie przygotuję Twój organizm do wysiłku i pomogą w ominięciu kontuzji :)

Facebook: Odchudzanie bez kitów
Kanał YouTube: Odchudzenie bez kitów

 


Poprzednie zestawienia:

cw

TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #9 – pierwszy tydzień listopada

TOP 5 polskiego fitness YouTube’a #8 – czwarty tydzień października

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #7 – trzeci tydzień października

Top 5 polskiego fitness YouTube’a #6 – pierwszy tydzień października

Top 5 polskiego fitness youtubea #5 – trzeci tydzień marca

Redakcja
Wirtualne Centrum Treningowe to miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazują zebrani przez nas eksperci - licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci.

Komentarze facebook

Dodano: 14.11.2016
SportLife