Najciekawsze materiały z polskiego fitness YouTube #2 – czwarty tydzień lutego

Najciekawsze materiały z polskiego fitness YouTube #2 – czwarty tydzień lutego

Redakcja Wirtualnego Centrum Treningowego w każdy poniedziałek przedstawi Wam subiektywny ranking najciekawszych materiałów z polskiego YouTube’a. Czwarty tydzień lutego przyniósł kilka naprawdę ciekawych filmów, które warto zobaczyć!

 

MIEJSCE 5

Dzień z życia polskiego vlogera

Kuba z YouTube’a pokazuje, jak trenuje dolne partie ciała, kupuje nowe buty, pije lemoniadę i opisuje nieprzyjemne doświadczenia z jedzeniem wątróbki… a wszystko z uroczą partnerką :) Niby nic przełomowego, ale ogląda się przyjemnie – polecamy.

 

MIEJSCE 4

Nieznane oblicze rozgrzewki przedtreningowej

Co prawda początek materiału miał być śmieszny, a wyszedł… sami zobaczcie, jak wyszedł – to dalej jest już tylko lepiej. Najnowszy materiał z kanału Trener TV porusza niezwykle istotne zagadnienia rozgrzewki przedtreningowej. Sprawdźcie, dlaczego powinno się wzbogacać ją o ćwiczenia stabilizacyjne oraz jakie korzyści niesie ze sobą wzmocnienie mięśni core. Duży plus za propozycje i opis poszczególnych ćwiczeń!

 

MIEJSCE 3

Marsz do kuchni!

KFD nie zwalnia tempa! Jak wznieść zdawałoby się oklepanego już kurczaka z warzywami na wyższy poziom smaku? W inauguracyjnym odcinku serii Kuchnia z KFD dietetyk Olga Lewandowska przedstawia ciekawy pomysł na to kultowe w środowisku trenujących danie. A ślinka aż cieknie :)

 

 

MIEJSCE 2

Koks prawdę Ci powie

Nowy odcinek Koksy rozmawiają! Serio, czy ktoś może nie lubić tych chłopaków? Tym razem omawiają swoje ulubione kanały na polskim Youtube. A wszystko z właściwym im humorem i dystansem. Jesteśmy na TAK!

 

MIEJSCE 1

Nie wszystko, co usłyszysz na siłowni, jest prawdą

 

Da Costa TV obala 5 najbardziej rozpowszechnionych mitów stworzonych przez środowisko kulturystyczne. O czym tutaj posłuchamy? O jedzeniu tylko kurczaka z ryżem, dyskredytowaniu białka pochodzenia roślinnego, produktach niskotłuszczowych czy limicie białka na jedną porcję posiłku. Brzmi ciekawie? Zdecydowanie! Bardzo dobry materiał, polecamy!!

Mamy nadzieję, że każdy z Was znalazł w tym rankingu choć jeden film , który go zainteresował. Jeśli uważacie, że nasze zestawienie ominęło jakiś świetny materiał, który powinien zostać tutaj umieszczony, dajcie nam znać w komentarzach!

Do następnego! :)

FTPP

Attractive female sitting and resting after workoutMogą zainteresować Cię również:

Najciekawsze materiały z polskiego fitness YouTube #1 – trzeci tydzień lutego

Filmoteka żywieniowa – 6 produkcji, które musisz zobaczyć!

Dlaczego cukier uzależnia?

Źródła białka dla wegan

Co po treningu? Białko vs. węglowodany

Redakcja
Wirtualne Centrum Treningowe to miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazują zebrani przez nas eksperci - licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci.

Komentarze facebook

Dodano: 29.02.2016
SportLife