O nas

 

Z przyjemnością obserwujemy tendencję do coraz większego zainteresowania tematyką sportu i zdrowego trybu życia w naszym kraju. Każdy z nas kiedyś zaczynał. Niestety dotarcie do wartościowych oraz rzetelnych informacji w Internecie jest coraz trudniejsze. Jako pasjonaci tematyki treningowo-dietetycznej stworzyliśmy więc dla Was Wirtualne Centrum Treningowe, czyli miejsce, na łamach którego swoją wiedzę i doświadczenie przekazywać będą zebrani przez nas Eksperci – licencjonowani trenerzy personalni, dietetycy, fizjoterapeuci. Zależy nam na tym, by wspólnymi siłami zbudować bazę ciekawych i podanych w przystępnej formie informacji, z których skorzystają zarówno początkujący jak i zaawansowani.

W projektowaniu układu serwisu przyświecała nam idea multisportowości, u podstaw której leży przekonanie, że każda dyscyplina sportu, jeśli tylko uprawia się ją odpowiedzialnie, dobroczynnie wpływa na rozwój ciała i umysłu. Proponujemy otwarte podejście do treningu, charakteryzujące się czerpaniem korzyści z równoczesnego uprawiania różnych rodzajów aktywności fizycznej. Dlatego w naszym serwisie znajdziecie merytoryczne teksty dotyczące różnych dziedzin sportu. Szczególny nacisk kładziemy jednak na dyscypliny, które cieszą się największym zainteresowaniem czytelników – sporty sylwetkowe, pływanie, bieganie, rower.

Koniecznym dopełnieniem treningu jest odpowiednio dobrana dieta, dlatego znajdziesz u nas nie tylko artykuły o tematyce dietetycznej, ale również ciekawe przepisy przeznaczone zarówno dla tych, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy, jak i tych pragnących budować masę mięśniową.

Wierzymy, że dajemy wam ciekawą, wartościową i uporządkowaną wiedzę. Pomoże nam ona wspólnymi siłami zdobyć wymarzone sylwetki oraz cieszyć się zdrowiem oraz pogodą ducha. RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! :)

Redakcja serwisu wirtualnecentrumtreningowe.pl