Newsy

Garść pomysłów na prezenty dla aktywnych

Garść pomysłów na prezenty dla aktywnych

Święta coraz z bliżej, a Ty wciąż nie masz prezentów dla swoich bliskich? Jeśli szukasz praktycznych podarunków dla tych, którzy lubią aktywny tryb życia, ten artykuł z pewnością Ci się przyda. Przedstawiamy w nim kilka prezentowych inspiracji, które sprawią radość biegaczom, amatorom fitnessu i fanom zdrowego trybu życia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

Dodano: 05.12.2019 Kategoria: Newsy, Showcase, SportLife Czytaj więcej
70 dni do kolejnej edycji targów FIWE

70 dni do kolejnej edycji targów FIWE

Międzynarodowe Targi FIWE FITNESS TRADE SHOW są obecnie najszybciej rozwijającym się wydarzeniem branżowym w Europie Środkowo Wschodniej! Kolejna edycja targów odbędzie 13-15.09 w Warszawie.

Dodano: 03.07.2019 Kategoria: Newsy Czytaj więcej
Skąd czerpać wiedzę na temat żywienia?

Skąd czerpać wiedzę na temat żywienia?

Ostatnio obserwujemy silnie rozwijający się trend uczestniczenia we wszelkiego rodzaju szkoleniach organizowanych zarówno przez duże i szanowane instytucje, jak i osoby prywatne. Coraz więcej z nich dotyczy szeroko pojętego rynku fitness oraz sportu i nauk im pokrewnych.

Dodano: 03.07.2019 Kategoria: Newsy, SportLife Czytaj więcej
Filmoteka żywieniowa - 6 produkcji, które musisz zobaczyć!

Filmoteka żywieniowa – 6 produkcji, które musisz zobaczyć!

Zapewne wielu z Was lubi oglądać filmy dokumentalne o charakterze edukacyjnym, które nie tylko są dobrym sposobem na zabicie czasu, ale również mogą wzbogacić naszą wiedzę na określony temat. Również tematyka szerokopojętego żywienia nie jest pomijana. Oczywiście najpopularniejsze są programy kulinarne, zarówno te, w których mistrzowie kuchni uczą nas przygotowywania wykwintnych potraw, jak również programy gdzie mało znane gwiazdy telewizji przedstawiają nam swoją kuchnię, na której rzekomo straciły kilkanaście kilogramów. Jest jednak garstka dokumentów, które przedstawiają problem niskiej jakości żywności, nadkonsumpcji czy stołowania się w restauracjach typu fastfood.

Dodano: 03.07.2019 Kategoria: Ciekawostki, Newsy, Odżywianie, SportLife Czytaj więcej
Jak wygląda dieta potężnego Góry z "Gry o Tron"?

Jak wygląda dieta potężnego Góry z „Gry o Tron”?

Gabrayty Hafþóra Júlíusa Björnssona, aktora wcielającego się w postać Góry w Grze o Tron, a także zawodnika zawodów strongman mogą przyprawić o zawrót głowy. Jak wygląda dieta wikinga, który waży 180 kilogramów i mierzy ponad dwa metry? W odpowiedzi na pytania fanów aktor postanowił podzielić się swym dziennym jadłospisem.

Dodano: 03.07.2019 Kategoria: Newsy, SportLife Czytaj więcej