Motywacja

Zmień swój styl życia na lepszy!

Zmień swój styl życia na lepszy!

Nie masz czasu na spędzanie połowy dnia w kuchni? Marzysz o zmianie swoich codziennych nawyków? Praca na kilka zmian, ciągłe wyjazdy w sprawach zawodowych, regularne jedzenie poza domem nie pozwalają Ci na spełnianie tych wszystkich punktów, o których piszą lifestylowe czasopisma? Głowa do góry! Nie musisz zmieniać całego życia i rezygnować z pracy i obowiązków. Wystarczy, że zastosujesz się do kilku wskazówek.

Dodano: 03.06.2019 Kategoria: Motywacja Czytaj więcej
Podstawy etykiety treningowej

Podstawy etykiety treningowej

Zanim wyruszysz na siłownię, by wydusić z siebie siódme poty, powinieneś przyswoić sobie kilka niepisanych praw każdego sportowego przybytku. Przestrzeganie ich oszczędzi ci wielu nieprzychylnych spojrzeń (w najlepszym wypadku). Abyś uchronić cię przed niechęcią kolegów z większymi bicepsami, przedstawię ci podstawowe zasady treningowej etykiety.

Dodano: 23.05.2019 Kategoria: Motywacja Czytaj więcej
5 sposobów na motywację do treningu

5 sposobów na motywację do treningu

Utrzymanie wysokiego poziomu motywacji jest niezwykle trudne bez względu na to, czy ma ona dotyczyć treningu, diety, pracy czy też nauki. Są dni, kiedy nasze zaangażowanie drastycznie spada. Przyczyny niechęci do podjęcia działania mogą być przeróżne (nieprzespana noc, wyczerpujący dzień w pracy, dołująca pogoda), istnieją jednak sztuczki, które mogą wspomóc was w ruszeniu czterech liter i wybraniu się na trening!

Dodano: 17.04.2019 Kategoria: Motywacja Czytaj więcej
Nie trać czasu!  Kilka słów o motywacji

Nie trać czasu! Kilka słów o motywacji

„Nie mów, że brak Ci czasu. Twój dzień ma dokładnie tyle samo godzin, co dzień Hellen Keller, Pasteura, Michała Anioła, Leonarda da Vinci, Thomasa Jeffersona i Alberta Einsteina”

-H. Jackson Brown Jr.-

Dodano: 23.03.2019 Kategoria: Motywacja Czytaj więcej
Motywacja do treningu - skąd ją brać?

Motywacja do treningu – skąd ją brać?

Zastanawiasz się czasami, dlaczego robisz to, co robisz? Po co wstajesz rano  i idziesz do pracy? Dlaczego po pracy wychodzisz na trening, zamiast wygodnie ułożyć się na kanapie przed telewizorem? W jakim celu, pomimo tego, że cała rodzinka wcina nie do końca zdrowy obiad, TY gotujesz sobie osobno i ściśle trzymasz się ustalonej diety (jeśli nie, to czas zacząć!)? No właśnie! Jest w tobie coś, co pcha ciebie w określonym kierunku, kiedy inni leżą plackiem. Tylko co to jest? No i tutaj musimy zahaczyć o dwa zagadnienia związane z MOTYWACJĄ. Otóż istnieją jej dwa rodzaje, czyli zewnętrzna i wewnętrzna.

Dodano: 08.02.2019 Kategoria: Motywacja Czytaj więcej